za darmo
monitoruj swoją firmę!

Dowiedz się pierwszy, kto szukał informacji o Twojej firmie lub dopisał ją
do Krajowego Rejestru Długów BIG SA.

Włączając bezpłatny monitoring 1 masz możliwość szybkiej reakcji
w przypadku trafienia na listę dłużników
2 wiesz, kto i kiedy sprawdzał Twoją firmę

Wypełnij formularz

więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Podane przez Pana/Panią informacje mogą być przetwarzane obecnie i w przyszłości w celu promocji usług podmiotów z Grupy Kaczmarski (wskazanych na stronie www.krd.pl/grupa). Administratorem danych osobowych jest Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A., z siedzibą we Wrocławiu (51-214) przy ul. Danuty Siedzikówny 12. Dane mogą być udostępnione podmiotom z Grupy Kaczmarski. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo dostępu i aktualizowania swoich danych oraz do wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami

71 77 36 201

Wypełnij formularz
Konsultant zweryfikuje Twoje dane
Dostaniesz Raport o swojej Firmie i informację o każdej zmianie ZA DARMO

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, zwany dalej KRD BIG SA, dbając o ochronę prywatności użytkowników korzystających z jego serwisów internetowych przedstawia poniżej zasady polityki prywatności, w tym reguły dotyczące gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy; KRS: 0000169851, kapitał zakładowy 4.000.000 zł, wpłaconym w całości, NIP: 895-17-94-707, REGON: 932913319.

Administrator danych informuje, że podanie danych osobowych (imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail) jest dobrowolne i mogą być one przetwarzane i wykorzystywane dla promowania działalności prowadzonej przez KRD BIG SA oraz podmioty powiązane. Zaakceptowanie tego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt ze strony konsultanta pod wskazany w formularzu numer telefonu lub adres e-mail.

Informujemy, że rozmowy prowadzone przez konsultantów są nagrywane, a wysyłając formularz zgłoszeniowy wyraża Pani/Pan na to zgodę. Zgłoszenia są realizowane w godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 15.30.

Jednocześnie informujemy, że każda osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, zgodnie z polityką prywatności KRD BIG SA, dostępną na stronie internetowej www.krd.pl. W celu zmodyfikowania lub usunięcia Pani/Pana danych prosimy o przesłanie stosownej informacji na adres e-mail: polityka.prywatnosci@krd.pl.

Zgodnie z art. 173 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r. Nr 171, poz. 1800) informujemy, iż KRD BIG SA stosuje na swoich stronach internetowych pliki cookies ustawiane przy 'wejściu' i 'wyjściu' z Serwisu. Nie są one wykorzystywane do identyfikacji czy ustalania tożsamości poszczególnych użytkowników. Więcej informacji o plikach cookies odnaleźć można w Polityce Prywatności, opublikowanej na stronie głównej KRD BIG SA.